Reportáž – Úspešný šéf a výkonný personál 29.7.2015, Žilina – teraz bez lídrov

Dňa 29.7.2015 bola prednáška Úspešný šéf a výkonný personál mimoriadne venovaná pracovníkom súkromných organizácii a nie lídrom. Boli na ňu pozvaní úspešní pracovníci, ktorí majú dobrý vzťah s lídrami spoločnosti a manažmentom.

Výsledok bol naozaj potešiteľný, pretože všetkých zaujali informácie o vedení komunikácie medzi manažmentom a spolupracovníkmi a tiež ich nemálo potešilo, že uvedené informácie môžu použiť v rodine a súkromnom živote medzi priateľmi.

O únave pri počúvaní údajov nebolo ani reči. Každá myšlienka bola tak dôležitá, že poslucháči boli neustále na príjme. Nadšenie z definovania emócií, ich zoradenia s príkladmi ako v živote nasledujú jedna za druhou, nenechalo nikoho na pochybách, že sa práve dozvedeli životne dôležité fakty, ktoré im v budúcnosti pomôžu rozlíšiť priateľov od neprajníkov.

https://www.youtube.com/watch?v=xJZaP__jK7Q&feature=youtu.be

Vyvrcholením všetkého bolo oveľa väčšie porozumenie práci manažmentu, s ktorým musia byť neustále v zhode pri plnení úloh. Ako sa hovorí, všetkým "spadla sánka" z údajov, ktoré bežne v praxi nemali kde získať.

 

Napíšte komentár

* Povinné údaje