Aký je optimálny spôsob vzdelávania pre väčšiu prosperitu firmy?

SEMINÁRE

Na týchto seminároch sa dozviete o atraktívnej modernej metóde riadenia, ktorá je jednoduchá, logická a overená praxou, že funguje.

Nemusíte veľa uvažovať, aby ste porozumeli, ako jedna vec zapadá do druhej. Dozviete sa viac, o existencii ľudí, ktorí vám v organizácií pomáhajú ale aj o tých, bez ktorých by ste dokázali ľahko prežiť. Získate prehľad, čo máte urobiť ďalej, aby ste zvýšili prosperitu vášho podniku. 

Čitať viac
arrow

FIREMNÉ KURZY - balík 15 kurzov

Unikátny technologický  prehľad o vedení podniku a ľudí spojený s množstvom príkladov a cvičení pod kontrolou supervízora, ktoré prehĺbia do podrobností vaše nadobudnuté vedomosti z Oxfordského kongresu pre lídrov, a vystrelia vás minimálne k 80% vyšším výnosom a viac. Prečo by ste mali zostávať v núdzi, keď môžete prekvitať a prosperovať?!

Čitať viac
arrow

OXFORDSKÝ KONGRES PRE LÍDROV

Jednoduché, zrozumiteľné, logické  dva bloky seminárov. Jeden zameraný na správne zorganizovanie podniku so zadelením pracovníkov s popismi prác, motivovaním a meradlami, podľa ktorých sa dajú pracovníci jednoduchšie a efektívnejšie kontrolovať, a s ktorými sa dá jednoduchšie zvyšovať produktivita.

Druhý blok je bravúrnou ukážkou usporiadania financií a plánovania peňazí tak, aby ste za investované peniaze získali ešte viac peňazí, ktoré si dokážete zarobiť sami. Iba za 9 dní získate taký nadhľad nad riadením podniku, aký ste doteraz nemali, aj keď možno riadite firmu 20 rokov. Nič, čo sa dozviete, nie je teóriou ani názorom nejakého jednotlivca alebo skupiny. Ide o holé, nemenné fakty, na ktorých je budované podnikanie alebo akákoľvek iná ľudská činnosť.  Vedieť toto skôr, mohli sme byť v úplne inom stave, ako hovoria absolventi kongresu.

Čitať viac
arrow

KONZULTAČNÉ TRÉNINGY

Elegantné a pohodlné tréningy prostredníctvom elektronickej pošty, skypu z pohodlia firmy, alebo domova, ktoré nadväzujú na sériu kurzov, ktoré vás prenesú od technológie riadenia firmy do praxe.

Čitať viac
arrow

Certifikát WISE

Prezident WISE Central-Europe Association - Imre Tóth pri odovzdávaní certifikátu