Základná študijná príručka

1-5287050-600Predstavte si, že jeden dlhoročný, skúsený úspešný podnikateľ, úspešnej firmy zrazu bankrotuje a aby pracovníci nezostali na ulici a nezačali štrajkovať, štát ho zadotuje, aby nezačala revolúcia. Jeho okolie vôbec nerozumie tomu, čo sa stalo.

Niektorí ľudia v jeho okolí si kladú otázky, ako sa to mohlo stať? Iní zas kriticky poznamenávajú „to sme vedeli“! „Taká sláva nemôže nikomu dlho vydržať“!. Zrazu je na svete záhada a senzácia. Novinári sa idú pretrhnúť, kto skôr uverejnení čo najviac pikošiek. A ľud sa zábava.

Čo však o tomto vie rozhľadený pozorovateľ?
Vie jedno – tento pán podnikateľ sa nedokázal správne naučiť svoju prácu, pretože ho nik nenaučil správne čítať a učiť sa.

Aj keď to navonok vyzeralo všetko bombasticky a okázalo pravda bola iná. A nemusí ísť vždy len o veľmi populárneho podnikateľa, ktorý mal problém s učením sa. Niekedy môže ísť aj o majiteľa bežnej firmy, ktorá má zrazu neočakávané problémy.

A to, že niekto získal v škole červený diplom vôbec nepotvrdzuje fakt, že rozumel tomu, čo študoval. Stačilo mu na skúškach aby mechanicky odmemoroval ako básničku nejaké poučky, alebo polichotil profesorovi, a jednotky sa sypali.

Aby ste neboli ako majiteľ z uvedeného príbehu, predíďte nepríjemnostiam tým, že sa naučíte lepšie ako sa učiť, a tým lepšie porozumiete písomnej komunikácii a ľuďom okolo Vás. Naštudujte „Základnú študijnú príručku a získajte množstvo užitočných vedomostí, aby ste sa už viac nemuseli obávať nepredvídateľných krízových situácii.

Naučte sa:

Prihlás sa na kurz “Základná študijná príručka” teraz!

Po naštudovaní kurzu “Základná študijná príručka” už nikdy nebudete musieť chodiť a krútiť hlavou nad tým, ako je možné, že niekto môže byť taký hlupák. Už nebudete musieť podpisovať zmluvy, ktorým nerozumiete.nebudete musieť prežívať nočné mory z obavy z nasledujúceho dňa. Už nebudete musieť chodiť v obavách ako zaplatíte dane. Skrátka nájdete rovnováhu a porozumenie tomu, prečo ste doteraz žili takpovediac trochu „čudne“.

Základná cena kurzu spolu s kurzovými materiálmi a DPH: 1 162 €

Za úspešne absolvovaný kurz získavate certifikát

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihlás sa na kurz “Základná študijná príručka” teraz!

Referencia:  

To, že som bola na tomto kurze až v roku 2014, je pre mňa varovanie, že za dobrými vecami sa treba obzerať a hľadať ich. Nemusím ani písať, že keby som ho absolvovala pred 25 rokmi, môj život by bol oveľa príjemnejší (stačilo by ísť dozadu 5 rokov). Veľa vecí, ktoré som robila, alebo od nich utiekla, neboli zlé, len som ich nepochopila a nevedela si správne vysvetliť. Dúfam, že k mnohým z nich sa teraz môžem vrátiť s jasnejšou hlavou a predstavou, že tentokrát to zvládnem. Tiež verím, že budem vedieť pomôcť alebo aspoň nasmerovať ľudí z môjho okolia.

- E.K.

Záväzná prihláška