Základná študijná príručka

 • Ako sa za 5 minút naučiť s kým nemáte spolupracovať.
 • Ako sa za 3 dni naučiť rýchlejšie sa učiť.
 • Ako sa za 3 dni naučiť, prečo podriadení neurobia to, čo im kážete aj napriek tomu, že odkývajú hlavou, že rozumejú.
 • Ako sa za 3 dni naučiť hovoriť a písať tak, aby Vám rozumeli.
 • Ako sa za 3 dni naučiť ako napraviť chyby, ktoré ste spôsobili nesprávnou komunikáciou.
 • Ako sa za 3 dni naučiť nájsť informácie, ktoré sú overené a fungujú dobre.

1-5287050-600Predstavte si, že jeden dlhoročný, skúsený úspešný podnikateľ, úspešnej firmy zrazu bankrotuje a aby pracovníci nezostali na ulici a nezačali štrajkovať, štát ho zadotuje, aby nezačala revolúcia. Jeho okolie vôbec nerozumie tomu, čo sa stalo.

Niektorí ľudia v jeho okolí si kladú otázky, ako sa to mohlo stať? Iní zas kriticky poznamenávajú „to sme vedeli“! „Taká sláva nemôže nikomu dlho vydržať“!. Zrazu je na svete záhada a senzácia. Novinári sa idú pretrhnúť, kto skôr uverejnení čo najviac pikošiek. A ľud sa zábava.

Čo však o tomto vie rozhľadený pozorovateľ?
Vie jedno – tento pán podnikateľ sa nedokázal správne naučiť svoju prácu, pretože ho nik nenaučil správne čítať a učiť sa.

Aj keď to navonok vyzeralo všetko bombasticky a okázalo pravda bola iná. A nemusí ísť vždy len o veľmi populárneho podnikateľa, ktorý mal problém s učením sa. Niekedy môže ísť aj o majiteľa bežnej firmy, ktorá má zrazu neočakávané problémy.

A to, že niekto získal v škole červený diplom vôbec nepotvrdzuje fakt, že rozumel tomu, čo študoval. Stačilo mu na skúškach aby mechanicky odmemoroval ako básničku nejaké poučky, alebo polichotil profesorovi, a jednotky sa sypali.

Aby ste neboli ako majiteľ z uvedeného príbehu, predíďte nepríjemnostiam tým, že sa naučíte lepšie ako sa učiť, a tým lepšie porozumiete písomnej komunikácii a ľuďom okolo Vás. Naštudujte „Základnú študijnú príručku a získajte množstvo užitočných vedomostí, aby ste sa už viac nemuseli obávať nepredvídateľných krízových situácii.

Naučte sa:

 • s kým čo najskôr ukončiť spoluprácu
 • prečo pracovníci nepracujú samostatne, a prečo sa aj Vy nedokážete niekedy donútiť k nejakej činnosti
 • akými pomôckami môžete disponovať, aby ste lepšie rozumeli téme, a ako máte tieto pomôcky použiť na výklad vašim podriadeným keď s nimi potrebujete dosiahnuť výkon
 • rozumieť iným, prečo nestačia vášmu tempu a získať návod, čo s tým môžete urobiť
 • vedieť prečo pracovník prikyvuje hlavou, že rozumie a potom všetko zbabre
 • predvídať kedy začína pracovník podvádzať, strácať záujem o prácu, kaziť veci okolo seba a prečo to nakoniec vzdá a utečie
 • rozumieť zákazníkom a zvyšovať zisky

Prihlás sa na kurz “Základná študijná príručka” teraz!

Prihlás sa hneď!

Po naštudovaní kurzu “Základná študijná príručka” už nikdy nebudete musieť chodiť a krútiť hlavou nad tým, ako je možné, že niekto môže byť taký hlupák. Už nebudete musieť podpisovať zmluvy, ktorým nerozumiete.nebudete musieť prežívať nočné mory z obavy z nasledujúceho dňa. Už nebudete musieť chodiť v obavách ako zaplatíte dane. Skrátka nájdete rovnováhu a porozumenie tomu, prečo ste doteraz žili takpovediac trochu „čudne“.

Základná cena kurzu spolu s kurzovými materiálmi s DPH: 1 540,80 €

Za úspešne absolvovaný kurz získavate certifikát

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

 • že vás niekto prekabáti, lebo bude s vami hovoriť tak, že mu nebudete rozumieť
 • že vás niekto nečakane opustí, lebo ste hovorili s ním tak, že vám nemohol rozumieť
 • že získate falošné informácie, ktoré vám spôsobia úpadok a následne krach

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihlás sa na kurz “Základná študijná príručka” teraz!

Prihlás sa hneď!

Referencia:  

To, že som bola na tomto kurze až v roku 2014, je pre mňa varovanie, že za dobrými vecami sa treba obzerať a hľadať ich. Nemusím ani písať, že keby som ho absolvovala pred 25 rokmi, môj život by bol oveľa príjemnejší (stačilo by ísť dozadu 5 rokov). Veľa vecí, ktoré som robila, alebo od nich utiekla, neboli zlé, len som ich nepochopila a nevedela si správne vysvetliť. Dúfam, že k mnohým z nich sa teraz môžem vrátiť s jasnejšou hlavou a predstavou, že tentokrát to zvládnem. Tiež verím, že budem vedieť pomôcť alebo aspoň nasmerovať ľudí z môjho okolia.

- E.K.

Záväzná prihláška