Vzostupy a pády v živote

 • Za 2 dni sa naučíte ako rozlišovať ľudí.
 • Za 2 dni sa naučíte akými 12 - timi skrytými spôsobmi koná váš nepriateľ aby vás porazil.
 • Za 2 dni sa naučíte akých 12 znakov má váš priateľ.
 • Za 2 dni sa dozviete ako vznikajú choroby, nehody a hlúpe chyby.
 • Iba pol hodina stačí na to, aby ste našli v živote toho, kto vás drvil alebo drví najviac.
 • A čo je najlepšie, dozviete sa za 2 dni ako môžete zvládnuť akýkoľvek skrytý útlak, a nenechať sa odradiť od svojich cieľov.

1-50035285-600To bolo takto. Bol raz jeden spolumajiteľ obchodno-výrobnej firmy, ktorý bol zároveň aj riaditeľom. Keďže chcel ďalej podnikať aj v politicky sťažených podmienkach, spojil sa s investičnou bankou, a spoločne založili akciovú spoločnosť, kde bol zvolený za generálneho riaditeľa. Aby mala banka dohľad nad financiami dala do funkcie ekonóma svojho človeka. Pánovi generálnemu riaditeľovi sa však od začiatku tento človek moc nepozdával. Veľakrát mal chuť ho prepustiť, ale zakaždým bral ohľad na jeho pokročilý vek. Taktiež si bol neistý tým, či nie je len zaujatý voči novému ekonómovi preto, že mu je nesympatický. Jedného dňa, skoro ráno chcel odomknúť svoju kanceláriu a “ups”, kľúč do zámku nepasoval. O chvíľu prišiel aj ekonóm a podal mu dekrét, kde bolo napísané, že od tohto dňa je generálnym riaditeľom pán ekonóm.

Čo sa v skutočnosti stalo? Prečo pôvodný majiteľ prišiel o svoju, roky budovanú firmu, a prečo mal potom veľa problémov, kým sa z tohto šoku dostal sa dozvedel až potom, keď plne porozumel tomu, akých ľudí nemá k sebe púšťať, a s ktorými sa nemá spájať. Dnes sa mu darí, prosperuje a jeho nepriatelia skolabovali.

Myslíte si, že vám sa to nemôže stať? Mýlite sa. Pozrite sa po okolí a pozrite sa kam sa stratili aj veľké na pohľad nezničiteľné firmy. Sú fuč! Vyparili sa!. Všetko to boli odvážni chlapíci, ktorí mali silu aj hory prenášať. Čo však nevedeli? Nevedeli, že existuje 2,5% skrytých nepriateľov v každej skupine, ktorí sú tak maskovaní, že bežný človek bez informácií, ich nemá šancu spoznať, následkom čoho firma funguje ako na “horskej dráhe”, až sa nakoniec už hore nikdy nedostane.

Prihláste sa na kurz “Vzostupy a pády v živote” teraz!

prihlásiť sa hneď

Ak veľmi rýchlo naštudujete kurz “Ako prekonať vzostupy a pády” môžete sa dostať do bezpečia, a budovať svoje impéria. Môžete byť zdravý, mať veľa elánu do budúcnosti, pričom vôbec nezáleží na tom koľko máte rokov teraz. Za 2 dni vám ešte nik v živote nepovedal toľko o vašom živote, čo sa dozviete teraz. Úľava, ktorá potom príde, je naozaj značná. Môžete znovu fungovať a tešiť sa ako keď ste boli malé dieťa a tešili ste sa, čo budete robiť až vyrastiete.

Základná cena kurzu “Vzostupy a pády v živote” bez štipendia spolu s kurzovým materiálom s DPH: 1 856,40 €

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

 • že vás niekto pripraví o firmu
 • že budete chorľavieť a nebudete mať dosť sily, aby ste všetko zvládli
 • že budete mať nehody a budete robiť hlúpe chyby
 • že vás nebude baviť pracovať s takou chuťou ako kedysi
 • že sa vám budú rúcať vzťahy
 • že sa predčasne vzdáte a necháte všetko na iných

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy, keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihláste sa na kurz “Vzostupy a pády v živote” teraz!

prihlásiť sa hneď

Referencia:  

Znovu som si uvedomil, že je veľmi dôležité poznať vo svojom okolí ľudí, ktorí sú potenciálnymi zdrojmi problémov (PTS, pozn. redakcie skratka z anglického Potential Troubles Source ) alebo priamo supresívnymi osobami (utlačovateľskými osobami SP, pozn. redakcie Supresiv Person ). Ďalej bolo dôležité si tiež dať do súvislosti jednotlivé choroby alebo tendencie k nehodám a pýtať sa na pravé príčiny týchto skutočností, tak aby človek ďalej tieto choroby nedostal prípadne sa nehodám a sklamaniam dokázal vyhnúť. Jednoducho aby si človek dobre zvážil s kým a ako sa stýka.

- R. L. - majiteľ

Záväzná prihláška