Prieskumy

  • Za 2 dni môžete zmeniť úplne pohľad na predaj a zistiť, čo od vás zákazníci naozaj budú kupovať.
  • Za 2 dni si natrénujete robenie prieskumov v ulici a prekonáte bariéry medzi vami a nimi.
  • Za 2 dni budete vedieť ako dokážete donekonečna priťahovať pozornosť vašich zákazníkov aby kupovali vaše výrobky

1-7279518-600Bol raz jeden majiteľ, ktorý si objednal propagáciu svojej firmy u profesionálne agentúry. Jeden mesiac po kampani sa nič moc nezmenilo. V agentúre mu povedali, že musí zaplatiť viac aby mu urobili aj imidžovú reklamu na bilboardoch. Po tejto kampani sa tiež nič moc nezmenilo. Bol však veľmi trpezlivý a nevzdelaný v tejto oblasti, takže reklamná agentúra ho tlačila do stále vyšších a vyšších objednávok za reklamu. Keď už nevládal financovať tieto kampane a očakávaný výsledok sa nedostavoval, všetko vzdal a povedal si, reklama nefunguje a nejdem do nej už investovať žiadne peniaze. Po nejakom čase sa zase nechal nahovoriť a zaplatil znovu ďalšie peniaze bez úspešného výsledku. Keďže mal správny úsudok a videl, že predsa len niekomu reklama funguje, uvedomil si, že nebude problém v samotnej reklame, ale v spôsobe ako sa robí. Náhodou sme mu v tom čase, kedy uvažoval o zmene predaja, poslali pozvánku na prednášku a následne sa u nás nechal vyškoliť v robení prieskumov aby zistil, čo by chcela jeho verejnosť z jeho tovaru a služieb. Čuduj sa svete, zafungovalo to. Dnes neprejde ani jeden deň, aby nerobil medzi zákazníkmi prieskumy.

Pôvodne investoval do reklamy desiatky tisíc eur bez poriadného výsledku a do naštudovania kurzu investoval o 80% menej oproti tomu, čo zaplatil reklamnej agentúre a do dvoch rokoch zvýšil obrat o 80% s rovnakým sortimentom bez navýšenia počtu personálu.

A to ešte dodnes nemá vyčerpané všetky kapacity.

Takže aj vás môže postihnúť takýto závratny zvrat v tržbách, keď naštudujete kurz “Prieskumy”.  Aj vy môžete získať všetky výhody a tajné tronfy. Je to skoro ako náhla výhra v športke. Neviete teraz o tajomstvách reklamy skoro nič, a zrazu bác, a môžete byť lepší ako najlepšie agentúry sveta. A môžete to celé robiť donekonečna s minimálnymi nákladmi.

Prihláste sa na kurz “Prieskumy” teraz!

prihlásiť sa hneď

Základná cena kurzu “Prieskumy” bez štipendia spolu s kurzovým materiálom s DPH: 1 950,00 €

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

  • že nebudete môcť byť bohatý a zdravý
  • že váš obchod bude ťažký a nepríjemný
  • že nezažijete so zákazníkmi toľko zábavy koľko by ste mohli

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy, keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihláste sa na kurz “Prieskumy” teraz!

prihlásiť sa hneď

Referencia:  

Kurz mi pomohol sa oveľa lepšie orientovať medzi ľuďmi. Dozvedel som sa množstvo informácií o sebe, ľuďoch v mojom osobnom živote, ale nosnou časťou bolo, že som sa naučil ako vyhotoviť úspešný a cielený prieskum na určité cieľové skupiny. Osobne pre mňa bola novým významným poznaním kapitola o emocionálnej tónovej škále, ktorá funguje v praxi, o čom som sa mohol sám v praxi presvedčiť na uliciach. Odporúčam každému, kto má záujem pracovať s ľuďmi a vyhotoviť cielený fungujúci prieskum a všetkým, ktorí s ľuďmi pracujú.

- T.B.

Záväzná prihláška