Osobné hodnoty a integrita

  • Za 4 hodiny sa dozviete, čo všetko musíte urobiť, aby vás ľudia nepodvádzali, neokrádali, neboli pre vás nebezpeční.
  • Za 5 minút porozumiete základným dvom životným pravidlám o tom, ako si môžete udržať šťastie a prosperitu.
  • Za 3 dni sa tiež dozviete ako sa môžete zbaviť únavy, vyzdravieť, dosiahnuť svoje ciele a ako pri tom nikomu neublížite.
  • Za 3 dni zistíte o sebe aký ste naozaj, a ako môžete napraviť chyby, ktoré brzdia vašu expanziu.

1-2814207-600Bol jeden podnikateľ, ktorému všetko vychádzalo. Bol veľmi rýchly, bystrý a všetkých dookola považoval za veľmi pomalých a hlúpych. Bol, tak rýchly, že keď vstupoval do dverí, nestihli sa niekedy poriadne otvoriť a on narazil čelom do nich. Kde sa zjavil, tam zaplnil celú miestnosť len sebou a ostatní sa cítili v jeho prítomnosti takí malí, že nemali šancu nič povedať. Veď načo? Aj tak on vie všetko najlepšie!

Všetci sa nechali týmto majiteľom viesť. O peniaze nik nemal núdzu. Bol to skúsený, dobrý vodca. Ženy aj muží ho obdivovali. Bolo až neuveriteľné ako ľahko mu ľudia odovzdávali svoj majetok. Bolo až neuveriteľné ako dokázal získať peniaze pre iných a požičať im, aby pre neho pracovali a nosili mu výnosy. Bol na seba pyšný a sám si kládol otázku ako je možné, že mu všetko tak perfektne vychádza?

Špekuloval nad sebou, že prečo jeho pán BOH obdaroval takým bohatstvom a iných nie. Jedného dňa sa rozhodol prísť tejto záhade na “koreň”. Viedol ho strach a obava, či mu toto všetko vydrží do konca života. Chcel sa postarať o svoje deti, a chcel aby aj celá jeho rodina mala úžitok z jeho šikovnosti.

A tak sa jedného dňa podujal poodhaliť závoj a poznať pravdu.

A čo sa dialo potom? Keď sa jedným polozavretým okom, len tak trošku, trošíčku pozrel na to ako získava peniaze, pišťal ako potkan chytený do pasce.

Zrazu zbadal, že on vlastne vôbec nevie, čo je a čo nie je správne. Zrazu zistil, že podporuje ľudí, ktorí páchajú kriminálne činy, spolupracuje s nimi, uvedomil si, že je asi veľmi moc “nenažratý” a chcel mať všetko hneď a jeho sláva o sebe v jeho očiach začala blednúť. Veľmi sa preľakol až skoro omdlel. Lekári mu nevedeli pomôcť. Bol chorý a vydesený na smrť.

V poslednej chvíli ho zachránil priateľ, ktorému veľmi ublížil. Dal mu však podmienku, že mu pomôže, ale musí sa naučiť správať k iným tak, ako by on chcel, aby sa iní správali k nemu. Čo urobil ďalej? Ponuku prijal, ale len na chvíľu. Za tú chviľu stihol vrátiť peniaze človeku, ktorému ich neprávom zobral a zmenil predmet svojej činnosti. Keď mu bolo lepšie, opustil priateľa a pri autonehode zabil človeka. Pýtate sa čo sa s ním stalo ďalej? Už toľko “nezbíja”. Už nie je tak slávny a pravda ako to bolo s jeho slávou vychádza na svetlo.

Prihláste sa na kurz “Osobné hodnoty a integrita” teraz!

prihlásiť sa hneď

Ak chcete vedieť aké zákony existujú vo svete, v ktorom žijeme, a chcete predísť úpadku, degradácii a udržať si svoju česť a byť pritom zdravý a bohatý, isto nebudete váhať nad tým, aby ste naštudovali kurz “Osobné hodnoty a integrita”.

Možno sa pri ňom trochu zapotíte, možno trochu zblednete od pohľadu na svoje omyly, možno budete chvíľu nosiť “Ivanovu medvediu hlavu”, ale je to kurz, ktorý z vás vytvorí silnejšieho, odvážnejšieho, nezlomného chlapíka, ktorý dokáže pevne stáť so vztýčenou hlavou.

Základná cena kurzu “Osobné hodnoty a integrita” bez štipendia spolu s kurzovým materiálom s DPH: 1 856,40 €

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

  • že sa vám bude “smola lepiť na päty”
  • že sa vám budú opakovať znova a znova veci, ktoré nechcete
  • že začnete vy a vaša firma upadať
  • že ochoriete a lekári vám nebudú vedieť pomôcť
  • že si zbytočne zabránite aby ste boli zdravý a bohatý

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy, keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihláste sa na kurz “Osobné hodnoty a integrita” teraz!

prihlásiť sa hneď

Referencia:  

Kurz je veľmi pútavý, plný informácii potrebných na každodenný život. Skrýva sa v ňom veľa právd, na základe ktorých to tu všetko funguje. Tieto pravdy sú vysvetlené a objasnené. Nie iba sucho podané ako fakt (preto - lebo). Človek má pri tomto kurze možnosť lepšie spoznať samého seba. Dostáva do rúk nástroj ako byť lepší človek. Dokonca aj ako byť šťastný. Odporúčam vyučovať na základnej škole. Vidím lepšie.

- M.G.

Záväzná prihláška