Manažment podľa štatistík

  • Za 3 dni sa naučíte manažovať firmu podľa štatistík aj na diaľku.
  • Za 3 dni sa naučíte, že štatistiky nie sú len sumár nepresných čísiel.
  • Za 3 dni sa dozviete ako môžete riadiť firmu na základe faktov a nie dohadov.

1-12510695-600Jedného dňa sme sa vybrali na študijný pobyt do Karibiku. Človek by si povedal, že na Karibik musia chodiť len poriadne “zazobaní” ľudia, ktorí sa vyhrievajú na bielom piesku pod palmami pijúc banánovo-kokosový koktail, pripravený na exotickú plážovú masáž s originálnou černoškou. Nebola to pravda. Okolo nás sa plavila najväčšia výletná loď sveta Oasis, ktorá pojme 8 520 výletníkov. Videli sme ako aj z mnohých iných výletných lodí vystupujú na breh tísícky výletníkov a medzi nimi aj slováci, ktorí naozaj nepatria medzi slovenskú ekonomickú elitu.

Ale čo nás tu najviac zaujalo bol majiteľ, ktorý na diaľku riadil svojich pracovníkov podľa štastistík a grafov jednotlivých divízií.

Bol práve na palube a kontroloval stav svojej posádky na súši. Pýtali sme sa ho ako dlho manažuje takto svoju firmu. Dozvedeli sme sa, že už niekoľko rokov. Keďže neustále niekam cestuje a dosť často sa vzdeláva mimo svoju krajinu, nemohol si dovoliť nechať firmu bez kontroly a zároveň nechcel zmeškať akúkoľvek príležitosť, aby zväčšil svoju kompetenciu.

Naštudoval kurz ako má manažovať firmu podľa štatistík, zaviedol vo firme elektronický systém, cez ktorý sa môže spojiť so svojími pracovníkmi kdekoľvek kam potrebuje vycestovať, a ten mu umožňuje vidieť aktuálny stav každý deň. Môže vidieť kto koľko predal, koľko odišlo nových ponúk novým zákazníkom, koľko bolo dodaného tovaru. Jednoducho všetko to, čo dal do systému. A nielen to, on mohol hneď reágovať a vydávať pokyny na zlepšenie stavu, pretože vedel, ktoré kroky musia urobiť jeho pracovníci aby expandovali. Mohli sme vidieť ako niekto používa v praxi údaje, ktoré poskytujeme.

Prihláste sa na kurz “Manažment podľa štatistík” teraz!

prihlásiť sa hneď

Ak sa rozhodnete naštudovať kurz “Manažment podľa štatistík” môžete získať obrovskú slobodu. Môžete riadiť svoju firmu aj na diaľku keď budete potrebovať. Môžete to urobiť s ľahkosťou, keď naučíte aj svojich podriadených ako sa majú manažovať sami podľa krokov v tomto kurze. Potom vám stačí povedať len pár pokynov. Vidím tvoj graf. Vypracuj si kondíciu a pošli mi ju na schválenie a nahlás čo si urobil. Je to naozaj tak ľahké, aké to ešte nikdy predtým nebolo.

Základná cena kurzu “Manažment podľa štatistík” bez štipendia spolu s kurzovým materiálom s DPH: 1 950,00 €

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

  • že nebudete vedieť správne zareágovať na situáciu vo firme. Niekedy sa riadiaci orientuje podľa toho, čo kto hovorí a nie podľa toho, čo vidí na grafe a dokáže urobiť následne závažné chyby. Keď má údaje ako má manažovať podľa štatistík nemôže urobiť chybu
  • že zbytočne stratíte čas pátraním kde ste urobili chyby, alebo čo, kto a kedy urobil dobre, aby ste to mohli zopakovať
  • že sa nebudete môcť vzdialiť na dlhší čas keď to bude nevyhnutné a nebudete môcť správne delegovať úlohy podriadeným, ktorí ich vedia splniť
  • nebudete vidieť, ktoré divízie alebo oddelenia si neplnia svoje povinnosti a žijú na úkor ostatných
  • budete zbytočne riadiť komplikovane keď to môžete robiť jednoducho

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy, keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihláste sa na kurz “Manažment podľa štatistík” teraz!

prihlásiť sa hneď

Referencia:  

Hlavne som získal vedomosť o tom, ako správne nastaviť meranie výkonu práce. Ako riadiť za pomoci štatistík. Myslel som si, že je to celá veda, až kým som to nenaštudoval. Je to jednoduché, keď sa budem týmto riadiť a manažovať to presne tak, ako som sa to teraz naučil. Až teraz som zistil, že už konečne budem mať čas pre seba a rodinu a budem môcť robiť ešte niečo iné, a nie tráviť toľko času v práci ako doteraz.

- J.L.

Záväzná prihláška