Etika přežitie firmy

  • Za 3 dni sa dozviete ako môžete zaviesť do firmy zdravý rozum a zabezpečiť aby firma dlhodobo prosperovala.
  • Za 3 dni sa dozviete aké zákonitosti musíte dodržiavať, keď chcete, aby štatistiky rástli.
  • Za 3 dni sa naučíte s kým nemáte strácať čas.

1-29600667-600“Už toho všetkého mám naozaj dosť”! Povedal si raz jeden podnikateľ. “To nie je možné, aby som ja stále riešil všetky problémy”. Celé dni trávil do noci v práci a rozmýšľal, čo mám ešte zariadiť, aby sme mohli fungovať. Videl ako sa jedna jeho pracovníčka každý deň o 15:30 zbalila a odišla domov. Nevadilo jej, že nechala po sebe nedorobenú prácu. Ďalšia sa starala hlavne o to, ako by mohla mrnčať, že jej kolegovia nedávajú veci tak ako potrebuje. Manželka doma pozerajúc televízor skuvíňala načo jej je taký muž, ktorého doma ani nevidí a žiadala ho, aby už toľko nepracoval. Keď ju však pozval na večeru, kúpil jej šaty a auto, vydržala byť ticho, ale len krátko a znovu spustila obohranú pesničku. Skladníci vytvárali chaos, dodávky k zákazníkom viazli a príjem sa nedvíhal. Od únavy a hnevu, že si s nimi nevie poradiť urobil zásadné rozhodnutie a povedal - “už toho všetkého mám naozaj dosť”! Áno, toto sa stáva viacerým. Už majú toho dosť.

Zdravý rozum akokeby sa vyparil a zostáva len každodenná drina bez zábavy.

A čo sa stalo so spomínaným majiteľom? Veci dal do pohybu. Jeho obrat sa zvýšil o 80 % v priebehu 2 rokov.

Ako to urobil? Naštudoval kurz “Etika a prežitie firmy” a urobil vďaka nemu zásadné zmeny.  Doteraz každý majiteľ alebo vedúci pracovník po tomto kurze zmenil názor na zásadné veci, a urobil správne kroky, ku ktorým sa nevedel predtým odhodlať. Určite aj vo vašom podnikaní sú veci, ktoré sa vám nedaria vyriešiť. Zo skúsenosti vám môžeme povedať, že vám chýbajú len správne informácie aby ste sa vedeli rozhodnúť. Zoberte “zdravý rozum do hrsti” a konajte bez zaváhania.

Prihláste sa na kurz “Etika a prežitie firmy” teraz!

prihlásiť sa hneď

Základná cena kurzu “Etika a prežitie firmy” bez štipendia spolu s kurzovým materiálom s DPH: 1 950,00 €

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

  • že vás niekto prekabáti, lebo bude s vami hovoriť tak, že mu nebudete rozumieť
  • že vás niekto nečakane opustí, lebo ste hovorili s ním tak, že vám nemohol rozumieť
  • že získate falošné informácie, ktoré vám spôsobia úpadok a následne krach

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy, keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihláste sa na kurz “Etika a prežitie firmy” teraz!

prihlásiť sa hneď

Referencia:  

Zisk bol obrovský predovšetkým v utvrdení si uvedomenia, že iba správna Etika a vysoké štatistiky nám zaistia prosperitu, šťastie a radosť z bytia. Ďalší zisk bol v uvedomení si dôležitosti aplikace kondícií v celom svojom bytí.

- R.L.

Záväzná prihláška