Dobré vzťahy v predaji

1-22232481-600Poznáme jedného z najlepších majiteľov – obchodníkov vo svojom odbore na Slovensku aj v Čechách. Nik nedokáže tak bravúrne ako on doviesť obchodný cyklus do konca. Je to špička ľadovca vo vytrvalosti, odvahe a komunikácii. Pozná dobre odbor svojich zákazníkov a pozná dobre produkty svojej firmy. Je to ideálna kombinácia schopností a profesionálnych kvalít. Možno by sme sa mohli opýtať, prečo práve tento človek potreboval ísť urobiť kurz o dobrých vzťahoch? Veď to už vie! My však vieme, že urobil veľmi dobre, pretože posúvanie hraníc svojich schopností nikdy nekončí.

Stále môžeme dokázať viac a viac a viac.

Prekonávanie samých seba a závody samých so sebou nám prinášajú nesmierne potešenie a zábavu. A takto to bolo aj v tomto prípade. Z rýchlej rakety sme urobili ešte rýchlejšiu. Čo iné ako dobré vzťahy nám zaručujú úspech? Čo sme mohli vidieť v praxi bolo, že pritiahol pozornosť jedného dosť neprístupného obchodného partnera, pri ktorom mal predtým obavy, či uspeje. Správnou komunikáciou, s dobrým produktom a vytvorením potreby pre zákazníka môžete urobiť zázrak.

Prihláste sa na kurz “Dobré vzťahy v predaji” teraz!

Nehanbite sa, a príďte naštudovať kurz “Dobré vzťahy v predaji” aby ste mohli ľahšie obchodovať a kontrolovať vašich obchodníkov. Môžete len získať a nič nestratiť. Vaše obavy ľahko zmiznú a môžete sa tešiť na každý deň kedy sadnete do auta a vycestujete za zákazníkom, alebo ho privítate vo svojom kráľovstve.

Základná cena kurzu “Dobré vzťahy v predaji” bez štipendia spolu s kurzovým materiálom s DPH: 1 181 €

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy, keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihláste sa na kurz “Dobré vzťahy v predaji” teraz!

Referencia:  

Na tomto kurze som bol prekvapený z toho, že aj keď predávam a myslím si že nie zle, tak je toho toľko, čo sa dá zlepšiť. Našiel som v tejto práci znovu viac zábavy a istotu, že viem kontrolovať obchodnícky rozhovor.

- K.M.

Záväzná prihláška