Ako zlepšit svoje podnikanie pomocou komunikácie

  • Zmeňte natrvalo za 5 dní svoje vzťahy s inými!
  • Za 5 dní prestanete vydávať zvuky, ktorým druhý nerozumejú a začnete komunikovať.
  • Za 5 dní vás prestane trápiť akákoľvek minulosť.
  • Za 5 dní sa stanete šťastnejším a istejším a nezáleží na tom ako šťastný a istý ste boli doteraz.
  • Stále viac je možné!

1-11630174-600Poznali sme jedného veľmi úspešného podnikateľa, ktorý vystupoval na verejnosti pred zákazníkmi a pracovníkmi veľmi sebavedome. Keď však odišiel do svojej kancelárie a zostal tam sám, cítil sa mizerne. Najradšej by bol ušiel domov, do lesa, alebo k moru.

Predstava, že má znovu a znovu hovoriť s ľuďmi mu začala tak vadiť, že našiel niekoho, kto hovoril s inými za neho a on zostal v komunikácii s menším okruhom blízkych ľudí. Jeho strach z ľudí sa zväčšoval s pribúdajúcim počtom pracovníkov v rozrastajúcej sa firme. Po čase už viac času trávil na horách, na motorke, pred televízorom a zaborený v knihách ako v práci. A firma bežala s náhradníkmi ďalej. Dokonca veľmi úspešne. Sem – tam však prišli nevyhnutné situácie, kedy sa musel spoločensky úkázať na verejnosti.

Čas plynul a jeho pracovný svet sa scvrkol, a jeho vyjadrovacia schopnosť sa zmenila na chladné ÁNO, NIE. Teraz sa možno pýtate, a čo je na tom zlé? Veď si mohol robiť čo chcel. Iní pracovali a on sa venoval svojim záľubám. Áno, zvonku to takto vyzeralo a mnohí ľudia mu aj závideli. Áno všetko fungovalo do doby, kým mu neodišli schopní náhradníci. Na začiatku a celkom aj dlho potom mal všetko, čo iní nedosiahnu nikdy za svoj život. Čo mu však naozaj chýbalo?

Chýbala mu skutočná, pravá komunikácia a schopnosť zachraňovať firmu v čase, keď podriadení nevedeli čo majú robiť, alebo mu vytvárali konkurenciu.

Nikde tiež nenáchadzal skutočné porozumenie, aj keď bolo okolo neho množstvo ľudí, ktorých najímal na prácu. Vo svojej samote medzi mnohými prišiel však na jednu vec, že množstvo problémov a nezvládnutých vzťahov ho dostalo do stavu, že sa uzatvoril pred ostatnými do svojej samoty. Uvedomil si, že musí nájsť ľudí, ktorí ho naučia komunikovať, aby sa mohol vrátiť medzi nich. A tak sa stalo. Našiel. Dnes je jeho svet pre iných otvorenejší ako kedykoľvek predtým a on už nie je sám.

Ak sa aj vy rozhodnete, že chcete vedieť hovoriť s druhými lepšie ako doteraz, naštudujete kurz “Ako zlepšiť svoje podnikanie pomocou komunikácie”, urobíte tak to najlepšie pre seba a okolie. Nič nie je dôležitejšie ako správna komunikácia. V skutočnosti žijeme hlavne preto, aby sme mohli s niekym komunikovať kto nám rozumie, a komu môžeme rozumieť my. Po 5 -tich dňoch strávených na kurze už nikdy nebudete taký, aký ste teraz. Vaše obchodné vzťahy sa zmenia. Vaše osobné vzťahy sa zmenia.

Získate iný pohľad na seba aj na iných. Dostanete pod kontrolu svoje emócie. Už nebudete musieť ďalej špekulovať nad tým, ako by ste mali správne hovoriť. Vy to budete vedieť urobiť bez toho, aby ste o tom vôbec moc uvažovali. Vaše okolie, s ktorým ste si nevedeli dať rady dlhé roky sa zmení tiež, pretože sa zmeníte VY.

Prihláste sa na kurz “Ako zlepšiť svoje podnikanie pomocou komunikácie” teraz!

prihlásiť sa hneď

Základná cena kurzu “Ako zlepšiť svoje podnikanie pomocou komunikácie” bez štipendia spolu s kurzovým materiálom s DPH: 1 856,40 €

Ak kurz nenaštudujete teraz vystavujete sa riziku:

  • že váš život sa zhorší, pretože veci, ktoré nezlepšujeme sa zhoršujú
  • že zbytočne stratíte peniaze, zákazníkov, pracovníkov, rodinu, priateľov
  • že neuvidíte ľudí, ktorí sú k vám priateľskí
  • že uveríte tým, ktorí to s vami nemyslia dobre
  • že nezískate prirodzený rešpekt a náklonnosť väčšiny

Nemyslite si, že sa vás to netýka lebo teraz vám „ide karta“, a že to budete potrebovať potom keď sa vám prestane dariť. Máme pre vás smutnú správu. Potom..., býva neskoro. Najlepšie je pracovať na sebe vtedy, keď sa vám darí. Vtedy máte čas aj peniaze.

Kurz je určený pre šikovných, schopných a odvážnych majiteľov všetkých firiem bez rozdielu veľkosti firmy.

Prihláste sa na kurz “Ako zlepšiť svoje podnikanie pomocou komunikácie” teraz!

prihlásiť sa hneď

Referencia:  

Za najväčší zisk považujem nadobudnutú schopnosť zvládať krízové situácie bez toho, aby to na okolie pôsobilo nepríjemne. Tak isto viem tieto situácie zvládať bez toho, aby som nad sebou stratil kontrolu. Ozrejmil som si nejasnosti v komunikácii, pochopil som prečo boli situácie zo strany okolia vnímané negatívne. Už počas kurzu som zaznamenal čiastkové zlepšenie komunikácie s okolím.

- V. K. - majiteľ

Záväzná prihláška